Een vakantie Lot brengt je naar de prachtige Franse regio op kalkhoogvlaktes. Hier vind je grotten met prehistorische tekeningen en middeleeuwse dorpen. Geniet van de rode wijn van de Malbec druif, ga kanoën op de Lot-rivier en zwemmen in het meer van Clarens. Deze vakantie wordt genieten op zijn Frans!
Vakantie Lot-Corrèze
- Vakantie
- Frankrijk
- Lot-Corrèze
Mijn ideale vakantie is
Populaire bestemmingen
Grotten en rivieren trotseren
Ontdek tijdens een vakantie Lot de prachtige Franse vallei. Kenmerkend zijn de grotten, groene bossen, glooiende heuvels en wijngaarden. Breng bijvoorbeeld een bezoek aan de Grot van Pech Merle. In deze grot zijn prehistorische tekeningen te vinden die tot de mooiste van Frankrijk behoren. Meer geschiedenis en cultuur vind je tijdens een bezoek aan Cahors. In de middeleeuwse stad hangt een vriendelijke en welkome sfeer. Bezoek hier vooral de Valentré brug waar de pelgrimsroute naar Compostella overheen gaat. De rivier de Lot die door de stad en haar omgeving stroomt, biedt ook de mogelijkheid tot activiteiten. Ga bijvoorbeeld kanoën over het water en ontdek de Causses, de kalkhoogvlaktes, van het landschap. ’s Avonds geniet je in dorpen als Casteljaloux en Castelmoron-sur-Lot van een heerlijke wijn van de regionale Malbec druif.
Met zijn allen het meer in
TUI heeft voor jou heerlijke accommodaties geselecteerd om je vakantie in Lot helemaal compleet te maken. Duik met het hele gezin het meer van Clarens in bij het vakantiepark in Casteljaloux en speel middagen lang met je kinderen op het hagelwitte strand. De groene omgeving leent zich ook perfect om een gezellige fietstocht te maken. Of sla een balletje onder de Franse zon op de 18-holes golfbaan. Je kan ook genieten van een verblijf vlakbij het typisch Franse dorpje Castelmoron. Een fietstocht naar het centrum of de kastelen en abdijen in de landelijke omgeving zijn leuke uitstapjes voor het hele gezin. Daarna een beetje uitrusten aan het de rand van het zwembad is een heerlijke manier om je middag af te sluiten. Of laat je heerlijk verwennen, terwijl de kinderen bij de animatieclub aan het spelen zijn, met een massage of stoombad. Dat wordt genieten!